Header_01

STEICOelements

Budowa domu to życiowa decyzja – z systemem STEICO to pewna decyzja. Wszystkie produkty STEICO są przebadane i certyfikowane przez niezależne instytucje. Dzięki temu mogą Państwo czerpać radość ze swojego nowego domu przez wiele lat.

STEICOelements – to Twój energooszczędny i ekologiczny dom – lokalny charakter projektu, sprefabrykowany w zakładzie STEICO, wybudowany na miejscu. Poznaj całkowicie nową koncepcję budowy domu. Proces budowlany łączący w sobie doradztwo lokalnego Partnera ze wsparciem dużego koncernu. Budowanie domu w systemie STEICO przebiega w 6 prostych krokach:

Doradztwo

Lokalny wykonawca STEICO jest miejscowym doradcą i parnterem kontaktowym podczas powstawania dokumentacji projektowej. Wszystkie Państwa życzenia będą brane pod uwagę przy przygotowaniu dokumentacji projektowej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Design i planowanie

Lokalny partner STEICO narysuje projekt zgodnie z przekazanymi uwagami. Wielkość pomieszczeń, ilość okien, kształt dachu – wszystko zostanie z najwyższą precyzją dopięte przez specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Oczywiście brane są pod uwagę aspekty konstrukcyjne, podobnie jak wymagania dotyczące efektywności energetycznej, wszystkie aspekty zmierzają w kierunku domu pasywnego.

 
 
 
 

Prefabrykacja

Państwa lokalny wykonawca STEICO prześle wszystkie projekty konstrukcyjne do działu prefabrykacji w STEICO. Tutaj wszystkie elementy budynku: dach, ściany, strop będą kompletnie sprefabrykowane z najwyższą precyzją dzięki wysoko zautomatyzowanej prefabrykacji. Sprefabrykowane elementy odpowiadają co do milimetra rysunkom przesłanym przez wykonawcę. Wszystkie elementy są perfekcyjnie zaizolowane i gotowe do montażu. Transportem ciężarowym, elementy zostaną punktualnie dostarczone na plac budowy.

Montaż

Dzięki precyzyjnej prefabrykacji dom zostanie zmontowany w zaledwie kilka dni. Ta szybkość stawiania budynków w systemie STEICO jest niewątpliwie, jedną z największych zalet. Do kolejnych prac dom jest zabezpieczony przed zewnętrznymi warunkami pogodowymi.

Wykończenie

Skoro Państwa dom został już zmontowany i postawiony, można rozpocząć prace wykończeniowe, np. montaż okien, instalacji elektrycznych albo instalacji sanitarnych. Koncepcja systemu STEICO znacznie przyspiesza wszelkie prace wykończeniowe.

Wprowadzenie się do domu

Po tak krótkim czasie mogą Państwo się już wprowadzić do swojego wymarzonego domu. Otrzymują Państwo dom w systemie STEICO z wyjątkową przestrzenią do życia. W przypadku jakichkolwiek dalszych pytań lokalny wykonawca STEICO jest zawsze do Państwa dyspozycji.

_____

LOKALNI WYKONAWCY STEICO

Za każdym razem inwestor oczekuje wsparcia i prawidłowych decyzji na każdym etapie swojej inwestycji. Lokalny i sprawdzony wykonawca jest gwarancją sprawnego procesu budolwlanego na każdym jego etapie. Z uwzględnieniem wszystkich życzeń inwestora.

_____

PREFABRYKACJA STEICO

STEICO udoskonala drewno na wyjątkowe materiały budowlane. System STEICO łączy w sobie wszystko co jest potrzebne do powstania budynku.

_____

JAKOŚĆ

STEICO jest największym na świecie producentem materiałów termoizolacyjnych z włókna drzewnego oraz pionierem w produkcji drewnopochodnych materiałów konstrukcyjnych. Z naszych materiałów powstało przez lata, setki tysięcy budynków w całej Europie.