Header_04

BUDOWANIE Z DREWNA TO BUDOWANIE Z NATURĄ. KORZYŚCI DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU ŻYCIA I OCHRONY KLIMATU

Z NATURALNEGO DREWNA

Materiały termoizolacyjne STEICO powstają ze świeżego, naturalnego drewna iglastego – bez szkodliwych składników. Za to z dodatkiem wszystkich wspaniałych właściwości jakie zapewnia natura.

OCHRONA PRZED UPAŁEM

Materiały termoizolacyjne STEICO blokują przenikanie letniego upału do wewnątrz. Potrafią zapewnić przyjemny chłód nawet w najgorętsze dni lata.

 

 

NATURALNY MIKROKLIMAT

Termoizolacja z włókna drzewnego STEICO pomaga w regulacji poziomu wilgoci w pomieszczeniach. Także dzięki konsekwentnej rezygnacji ze szkodliwych dodatków, materiały termoizolacyjne STEICO nadają się doskonale dla alergików oraz osób podatnych na choroby.OCHRONA PRZED WILGOCIĄ

Zewnętrzne materiały termoizolacyjne STEICO posiadają właściwości odpychające wodę. Chronią zatem przed deszczem nawet wtedy, gdy dojdzie do uszkodzenia dachówki.

OCHRONA PRZED OGNIEM

Drewno niewątpliwie jest materiałem łatwopalnym. Jednak konstrukcje STEICO oferują maksymalne bezpieczeństwo. Dlatego też z wykorzystaniem materiałów STEICO można pozwolić sobie na certyfikowane przegrody o odporności na ogień nawet REI 90.

OCHRONA PRZED ZIMNEM

Jako certyfikowane komponenty dla budownictwa pasywnego, materiały termoizolacyjne STEICO są idealnym wyborem dla budynków energooszczędnych.


AKTYWNA OCHRONA KLIMATU

1 kg termoizolacji z włókna drzewnego zawiera 1,2 kg CO2 (jako składnik drewna). Termoizolacja STEICO na typowy dom jednorodzinny wiąże trwale tyle CO2, ile samochód osobowy uwalnia na odcinku 200.000 km.

OCHRONA PRZED HAŁASEM

Niezależnie od tego, czy chodzi o dach, ścianę czy sufit: właściwości wygłuszające materiałów termoizolacyjnych STEICO zapewniają przyjemny spokój we własnych czterech ścianach. W porównaniu do konwencjonalnych termoizolacji, materiały STEICO wyróżniają się rewelacyjną izolacyjnością od dźwięków uderzeniowych oraz przestrzennych.

OTWARTOŚĆ DYFUZYJNA

Materiały termoizolacyjne STEICO pozwalają na bezpieczny transport pary wodnej. W rezultacie chronią przed jej kondensacją i przyczyniają się do długotrwałości materiałów konstrukcyjnych.

PONIEWAŻ NASZE DOŚWIADCZENIE TO PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO

STEICO to światowy lider w produkcji materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego. Nasze produkty sprawdzają się już od dziesięcioleci w tysiącach domów w całej Europie.

 

Budowa domu to życiowa decyzja – z systemem STEICO to pewna decyzja. Wszystkie produkty STEICO są przebadane i certyfikowane przez niezależne instytucje. Dzięki temu mogą Państwo czerpać radość ze swojego nowego domu przez wiele lat.

Na naszej stronie www.steico.com znajdą Państwo jeszcze więcej na temat technologii STEICO.